top of page

Dekoratora konsultācija

Saņemiet individuālu konsultāciju pie kafijas tases pie dekoratores Margaritas Voitovičas.

Mums būs nepieciešama tikai viena stunda, lai izstrādātu detalizētu krāsošanas plānu, izvēlētos pareizās krāsas un tehnikas un sniegtu jums pārliecību par panākumiem.

Cena 100 eiro/st. Plus atbalsts bez maksas mēneša laikā caur Whatsapp.

Pieteikties uz konsultāciju pa tālr. +37129175531

Krāsu izvēle

Es palīdzēšu izvēlēties pareizus toņus. Izkrāsošu Jums krāsu paraugus uz lielāka bieza papīra, kuru varat ņemt līdzi mājās, lai labāk izvēlēties. Noteikti ņemiet līdzi krāsu un tekstila piemērus, kas būs interjerā. Tas palīdzēs Jums izvēlēties krāsu pēc iespējas labāk.

2

Mēbeļu apskate

Nofotografējiet un nofilmējiet īsus video un, ja iespējams, paņemiet līdzi mēbeli vai to daļu. Es jums pastāstīšu, kā pareizi sagatavot savu projektu krāsošanai.

3

Darbības plāns un atbalsts

Es Jums izstrādāšu soli pa solim rīcības plānu no sākuma līdz beigām.

Ievērojot plānu, Jūs būsiet pārliecināts par savu darbību pareizību, praktizēsieties uz sagataves un skaisti izpildīsiet krāsošanas tehniku. Krāsošanas laikā es būšu gatava palīdzēt un atbalstīt Jūs caur Whatsapp lai Jūs varētu jūsties droši.

4

Materiāli un rīki

Palīdzēšu piemeklēt nepieciešamos materiālus un instrumentus, kas būs nepieciešami mūsu veikalā, kā arī citos būvniecības veikalos. Pastāstīšu kur ko nopirkt un cik tās maksā. Palīdzēšu aprēķināt nepieciešamo materiālu daudzumu. Es jums parādīšu, kā izmantot rīkus un rūpēties par tiem.

Jums viss izdosies!

Margarita Voitoviča

bottom of page